Suit Mini Racer 2.4 1pc X-Large Blk/Gry $449.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Medium Black $469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Medium Black / Gray
$469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Medium Black / Gray
In stock
Description
Driving Jacket – Racer 2.4 – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black / Gray – Medium – Each
Additional information
| Weight | 2.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 13.25 × 4.5 in |
| Product Type | Driving Jackets |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | Medium |
| Color | Black / Gray |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$32.99 Tax
SKU: ALL910015
$54.99 Tax
SKU: ALL915012
$79.99 Tax
SKU: ALL931111
$129.99 Tax
SKU: ALL931011
$129.99 Tax
SKU: ALL931015
