Jacket Racer 2.4 Medium Black / Gray $469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Large Black / Gray $469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Medium Black
$469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 Medium Black
In stock
Description
Driving Jacket – Racer 2.4 – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black – Medium – Each
Additional information
| Weight | 2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4.4 in |
| Product Type | Driving Jackets |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$54.99 Tax
SKU: ALL915012
$54.99 Tax
SKU: ALL915011
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$79.99 Tax
SKU: ALL931112
$149.99 Tax
SKU: ALL931016
$49.99 Tax
SKU: ALL929313
