Jacket Racer 2.4 Large Black / Gray $469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 X-Large Black $469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 X-Large Black / Gray
$469.95 Tax
Jacket Racer 2.4 X-Large Black / Gray
In stock
Description
Driving Jacket – Racer 2.4 – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black / Gray – X-Large – Each
Additional information
| Weight | 2.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 in |
| Product Type | Driving Jackets |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | X-Large |
| Color | Black / Gray |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910012
$54.99 Tax
SKU: ALL915011
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$79.99 Tax
SKU: ALL931115
$129.99 Tax
SKU: ALL931012
$129.99 Tax
SKU: ALL931011
$169.99 Tax
SKU: ALL931017
$29.99 Tax
SKU: ALL929010
