JACKET TF20 SFI/20 MEDIUM BLACK $1,299.95 Tax
JACKET TF20 SFI/20 X-LARGE BLACK $1,299.95 Tax
JACKET TF20 SFI/20 LARGE BLACK
$1,299.95 Tax
JACKET TF20 SFI/20 LARGE BLACK
In stock
Description
Driving Jacket – TF20 – SFI 3.2A/20 – 2 Layer – Nomex – Black – Large – Each
Additional information
| Weight | 4.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14.4 × 5 in |
| Product Type | Driving Jackets |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | Large |
| Color | Black |
| Layers | Nomex |
| SFI Rating | SFI 3.2A/20 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910012
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$129.99 Tax
SKU: ALL931013
$39.99 Tax
SKU: ALL923214
$29.99 Tax
SKU: ALL929010
$49.99 Tax
SKU: ALL929313
