Description
Driving Pants – Paddock – SFI 3.2A/5 – Triple Layer – Fire Retardant Cotton – Black – Small – Each
Additional information
| Weight | 3.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.75 × 11.65 × 3.9 in |
| Product Type | Driving Pants |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | Small |
| Color | Black |
| Layers | Triple Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$79.99 Tax
SKU: ALL931115
$99.99 Tax
SKU: ALL931117
$129.99 Tax
SKU: ALL931013
$149.99 Tax
SKU: ALL931016
$169.99 Tax
SKU: ALL931017
$39.99 Tax
SKU: ALL923214
$29.99 Tax
SKU: ALL923114
