Pants Racer 2.4 XX-Large Black $389.95 Tax
Suit Racer 2.4 1pc Small Black/Blue $789.95 Tax
Pants Racer 2.4 3X-Large Black
$489.95 Tax
Pants Racer 2.4 3X-Large Black
In stock
Description
Driving Pants – Racer 2.4 – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black – 3X-Large – Each
Additional information
| Weight | 2.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3.5 in |
| Product Type | Driving Pants |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | X-Large |
| Color | Black |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915016
$129.99 Tax
SKU: ALL931012
$29.99 Tax
SKU: ALL923114
$29.99 Tax
SKU: ALL929010
