Suit Axis 2.4 1pc X- Large Blk/Red $579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Blue $579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc X- Large Black / Gray
$579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc X- Large Black / Gray
In stock
Description
Driving Suit – Axis 2.4 – 1-Piece – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Aramid – Black / Gray – X-Large – Each
Additional information
| Weight | 4.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 5 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | X-Large |
| Color | Black / Gray |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$79.99 Tax
SKU: ALL931111
$129.99 Tax
SKU: ALL931012
$169.99 Tax
SKU: ALL931017
$29.99 Tax
SKU: ALL923114
$29.99 Tax
SKU: ALL929010
