Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Red $579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XXX- Large Black/Blue $679.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Gray
$579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Gray
In stock
Description
Driving Suit – Axis 2.4 – 1-Piece – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Aramid – Black / Gray – 2X-Large – Each
Additional information
| Weight | 4.13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 5 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | X-Large |
| Color | Black / Gray |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910014
$32.99 Tax
SKU: ALL910012
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$79.99 Tax
SKU: ALL931115
$129.99 Tax
SKU: ALL931015
$39.99 Tax
SKU: ALL923214
$49.99 Tax
SKU: ALL929313
