Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Blue $579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Gray $579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Red
$579.95 Tax
Suit Axis 2.4 1pc XX- Large Black / Red
In stock
Description
Driving Suit – Axis 2.4 – 1-Piece – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Aramid – Black / Red – 2X-Large – Each
Additional information
| Weight | 4.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 4.5 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | IMPACT RACING |
| Size | X-Large |
| Color | Black |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$32.99 Tax
SKU: ALL910015
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$54.99 Tax
SKU: ALL915016
$129.99 Tax
SKU: ALL931012
$29.99 Tax
SKU: ALL929010
