Description
Driving Suit – GF125 – 1-Piece – SFI 3.2A/1 – Single Layer – Fire Retardant Fabric – Black – Large – Each
Additional information
| Weight | 3.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 12.2 × 3 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | G-FORCE |
| Size | Large |
| Color | Black |
| Layers | Single Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/1 |
Related products
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915012
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$79.99 Tax
SKU: ALL931112
$79.99 Tax
SKU: ALL931111
$79.99 Tax
SKU: ALL931115
$129.99 Tax
SKU: ALL931015
$149.99 Tax
SKU: ALL931016
