Description
Driving Suit – Outlaw – 1-Piece – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black / Gray – 4X-Large – Each
Additional information
| Weight | 3.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 4 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | K1 RACEGEAR |
| Size | X-Large |
| Color | Black / Gray |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910015
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915015
$129.99 Tax
SKU: ALL931014
$129.99 Tax
SKU: ALL931012
$129.99 Tax
SKU: ALL931015

Reviews
There are no reviews yet.