Suit Outlaw Large Black / Red SFI 3.2A/5 $399.99 Tax
Suit Outlaw X-Large Black / Red SFI 3.2A/5 $399.99 Tax
Suit Outlaw Medium Black / Red SFI 3.2A/5
$399.99 Tax
Suit Outlaw Medium Black / Red SFI 3.2A/5
In stock
Description
Driving Suit – Outlaw – 1-Piece – SFI 3.2A/5 – Double Layer – Nomex – Black / Red – Medium – Each
Additional information
| Weight | 3.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13.5 × 3.25 in |
| Product Type | Driving Suits |
| Brand | K1 RACEGEAR |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| Layers | Double Layer |
| SFI Rating | SFI 3.2A/5 |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
$32.99 Tax
SKU: ALL910011
$54.99 Tax
SKU: ALL915014
$54.99 Tax
SKU: ALL915011
$79.99 Tax
SKU: ALL931115
$129.99 Tax
SKU: ALL931013
$49.99 Tax
SKU: ALL929313

Reviews
There are no reviews yet.